רק בגיל שנתיים וכבר נלחמת בסרטן

״יום אחד התינוקת היפה שלי היתה בדיוק כמו כולם. שלושה ימים אחרי זה היא כבר היתה במאבק על החיים שלה״
ממש לפני כמה חודשים, במהלך הקורונה, משהו היה נראה לי לא בסדר אצל התינוקת שלי עופרי. התינוקת היפה שלי, שהתחילה ללכת וכבר היתה מתרוצצת בבית, התחילה ללכת לא ישר. פתאום הולכת לצדדים ונופלת. זה מיד היה נראה לנו חשוד, לקחנו אותה לבדיקות, ואחרי סריקת mri הגיעה האבחנה ששינתה את חיינו. גילו לה גידול במוח הקטן.
עופרי שלי, עם השיער הזהוב. הילדה החיונית, השמחה. הכניסו אותה מיד לניתוח מוח. מאז היא לא חזרה ללכת

עופרי כבר חודשים מקבלת טיפולי כימותרפיה קשים מאד. היא מתייסרת נורא, בוכה עם מילים שבורות. בין לבין היא מדהימה אותנו בשמחת החיים שלה. בחיוכים שמבצבצים ברגעים היפים. אבל אנחנו רואים כמה היא סובלת, והלב שלנו נקרע.
השיער היפה של עופרי נשר מהר. היא כל הזמן שואלת אותנו מתי הוא יצמח, מתי היא תוכל להיות עם צמות כמו של אחותה. אנחנו לא יודעים מה לומר לה
כשגילו לעופרי את המחלה הייתי בהריון מתקדם. מאז ילדתי, ואני עדיין לא מצליחה להבין איך אפשר להיות עם שתי תינוקות, כשאחת מהן דורשת את תשומת לבי המלאה בליווי צמוד בבית החולים, עם טיפולים איומים וסבל לא יתואר, עם בכי וחולשה וכאב, המון כאב.
איך אפשר בתוך כל אי הוודאות הזו להחזיק מעמד? אין לי מושג. איך אפשר להחזיק בית כשאנחנו מטפלים בשני תינוקות, כשאחת נמצאת במאבק על החיים שלה?
מלבד עופרי יש מאות משפחות המתמודדות עם מצב בריאותי דומה. אך בתוך כל הזוועה הזאת של להילחם על חיים של ילד, הם קורסים בבית. הם מגיעים למצב שאין מה לאכול. שאין איך לשלם פתאום חשבונות. שאין איך לתת שכר דירה. איך אפשר לחיות עם המחשבה שהילד זקוק לתרופה ואין איך לתת לו אותה למרות שהיא מה שתציל את החיים שלו? איך אפשר לחיות עם המחשבה שבגלל כסף הילד לא קיבל את התרופה שתציל אותו??
אני מכירה אותם, אני מכירה את זה
בבקשה אל תשאירו את המשפחות האלה להתמודד לבד, כולנו באותה סירה.
בבקשה אל תישארו אדישים למצב שלנו.
אנחנו מתמודדים במלחמה עם הסרטן, ואנחנו לא יכולים לבד.
אנחנו חיים בפחד לאבד את הילדים שלנו, אנחנו לא יכולים גם לפחד מהמחר!
תעזרו לנו להתמודד ולהציל את הילדים שלנו… כל תרומה שלכם תעזור לנו, בבקשה תרמו ושתפו עוד אנשים, כדי שנגיע ליעד במהירות, שחלילה לא יהיה מאוחר מדי!
כל לילה שאמא הולכת לישון מהפחד של המחר הוא סיוט
בבקשה בואו לא נשאר אדישים!
אלה החיים של הילדים שלנו ואנחנו זקוקים לכם.
אנחנו חייבים את העזרה שלכם, בבקשה אל תתעלמו!״
הבהרה: עמותת להושיט יד הציבה מטרה לסייע למאות משפחות לילדים חולי סרטן. מטרת הקמפיין לסייע לכל משפחה עם ילד חולה סרטן במצב קשה ו/או סופני, להתמודד במצב הבלתי נתפס שנקלעו אליו. לרבות תמיכות כלכליות, הוצאות במהלך הטיפולים, הסעות לטיפולים וביקורות בבית החולים, אחזקת הבית, מימון צרכים לשיקום הילד והמשפחה,טיפול פסיכולוגי, וכל צורך למען הצלתם ושיקומם של הילד ומשפחתו.
לפי תקנון העמותה. • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור ״עמותת להושיט יד- עבור ילדים חולי סרטן״
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 606098
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד, מרכז רימון, ת.ד.80 אלעד.

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>