נלחמים על החיים של איתי הקטן

“אמא למה את עצובה? אני מבטיח שאני אנצח, אל תבכי!” 
“קוראים לי איתי ואני בן 3. היה לי יום הולדת אבל לא יכולתי לעשות עוגה ולהביא אותה לגן כי אסור לי ללכת לגן עכשיו. אני כל הזמן צריך לנסוע לבית חולים ושמה שמים לי כל מיני צינורות שעושים לי כואב. אפילו השאירו לי חלק מהצינורות בתוך הבטן כדי שהם יוכלו לחבר הכל מחדש שוב כל הזמן. זה ממש שורף לי ולא נעים 
לפני כמה חודשים אמא ניסתה ללמד אותי איך לא לעשות יותר בחיתול ולהתחיל ללכת לשירותים לבד כמו ילד גדול. אבל זה לא עבד טוב והייתי בוכה המון כשהייתי יושב בשירותים ואמא והגננת לא ידעו למה. ואז יום אחד אמא ראתה שיש לי משהו קצת מוזר בטוסיק והיא נבהלה נורא. הלכנו ביחד למקום עם רופאים שהסתכלו ועשו לי תמונות כאלה מיוחדות והיה אסור לי לזוז. ואז הרופא קרא לאמא ואבא לחדר ואמא התחילה לבכות נורא ואני ממש פחדתי. 
כואב לי כל הזמן לעשות פיפי כי יש לי סרטן בשלפוחית. אני בוכה הרבה ואומר לאמא איפה כואב לי ואמא לפעמים עצובה נורא והיא מלטפת אותי ומחבקת ואומרת לי שהיא תשמור עליי אבל אני רואה שהיא מפחדת. עושים לי הרבה טיפולים אבל הם לא מספיקים והרופאים אמרו לנו ללכת במטוס לשמיים לבית חולים שבגרמניה לעשות שם טיפול מיוחד. אני מפחד מהטיפול הזה אבל אני חייב לעשות אותו. אמא אומרת שזה טוב שאני אקבל את הטיפול הזה אבל שהוא נורא נורא יקר ושצריך שאנשים טובים יעזרו לנו כדי שאני אהיה בריא.
אמא אמרה לי שאני גיבור והיא כל הזמן אומרת לי להילחם כמו גיבור על ואני תמיד אומר לה שאני אוהב אותה ושאני מבטיח להיות הכי חזק בעולם. אני אלוף העולם!!! אבל גם גיבורים צריכים עזרה… אני רק בן 3 והסרטן הזה ממש גדול. נכון שתעזרו לי? 
אני אוהב אתכם!! 
איתי”


 • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

 • העברה בנקאית

  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 425433 עבור איתי
  לקבלה יש להתקשר למספר: 03-9090882

  בסיום ההעברה לחצו כאן

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור איתי, ת.ד 80 אלעד

 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>
 • תרומה באמצעות paypal

  תרומה באמצעות paypal ללא צורך במילוי פרטים באתר