להושיט יד להושיט יד 003-medicine 006-carousel 007-coins 008-sunbed 009-stretcher Fill 1 להושיט יד
'; ?>

מצילים את רועי!שלום, קוראים לנו טליה ויוס שליו.
זה מביך אותנו מאד להיחשף פה ולבקש ככה עזרה, אבל אנחנו חייבים. אין לנו יותר ברירה.
אנחנו חייבים להציל את החיים של הילד האהוב שלנו.
לפני 7 חודשים בערך, רועי הקטן שלנו, רק בן 4, התחיל להתלונן שהוא מרגיש שהעולם מסתובב.
ההליכה שלו הפכה קצת מוזרה. לאחר פעמיים שהוא הקיא ללא סיבה נראית לעין, לקחנו אותו לרופאה. היא אמרה לנו שככל הנראה זה רק ווירוס אבל כמה ימים אחר כך הסחרחורות שלו החמירו וההקאות הפכו תכופות. רצנו איתו למיון.
משם, החיים שלנו התהפכו.
נשלחנו לעבור בדיקת CT ו-MRI .
לאחר הבדיקה קראו לנו לשיחה עם מנהל המחלקה. יש ממצא חריג. גוש גדול שלוחץ על גזע המוח. הכניסו אותנו לניתוח בהול והוציאו את הגוש. כמה ימים לאחר מכן, כשרועי עדיין בטיפול נמרץ מתאושש מהניתוח, חזרו התוצאות של הבדיקות השונות ויחד איתן הסיוט של כל הורה. לרועי שלנו יש סרטן. מדולובלסטומה בדרגה 4. שאלנו האם יש דרגה 5, מסתבר שאין. יש הרבה תאים סרטניים בעמוד השדרה וכבר יש עוד גוש באזור אחר במוח. מאז, רועי מאושפז בטיפולים כימותרפיים. הוא נאבק על החיים שלו עם עליות ומורדות. אנחנו מחזיקים לו את היד, ולא יודעים מה לומר לו. לרועי שלושה אחים בבית. ושני הורים שאוהבים אותו מאוד. אנחנו מתרוצצים אתו בטיפולים רפואיים כבר כמה חודשים, אבל אנחנו בקושי שורדים את היומיום. עכשיו גילינו שהסיכוי האחרון במצב של רועי הוא טיפול מיוחד ונדיר בהקרנות פרוטונים בחו”ל. בהקרנות רגילות שעושים בארץ, רועי יצא פגוע קשות במוח, בעמוד השדרה וגם באיברים נוספים. הרופאים אומרים שלאחר הטיפול הכימותרפי, רוב הסיכויים שהסרטן יכה שנית כשהוא עמיד לכימותרפיה, אלא אם כן נתחיל הקרנות מיד.
רועי שלנו חייב להיות שם לכל המאוחר תוך שלושה שבועות, אחרת…
כיום רועי נלחם על החיים שלו בבית החולים, מחובר לצינורות ועובר טיפולים קשים, בוכה שהוא מתגעגע לאבא, אבל אבא לא יכול לבוא. אבא חייב לעבוד בימים ובלילות כדי שנשרוד איכשהו ולשמש כאבא ואמא לשלושת הילדים האחרים שבבית. ועכשיו אנחנו רק מתחילים לחשוב על העלויות המטורפות סביב הטיסה לטיפול השהייה, ההוצאות הרפואיות והדברים מסביב, וזה פשוט בלתי אפשרי. מדובר בסכומי עתק.
אנחנו כותבים לכם את כל זה בדמעות, כי הגענו לקו השבר – או שנצליח לגייס כסף ונטוס או שחלילה יהיה מאוחר מידי.
אנחנו רוצים רק לבקש שתפתחו את הלב ותעזרו לנו להציל את רועי שלנו, ובשביל שנחזיק מעמד בתקופה הזאת. אנחנו לא יכולים יותר לבד.
בבקשה מכם, אל תתעלמו!
*במידה ונותרו כספים לאחר שתחלוף שנה מיום סיום הטיפולים של הילד ו/או הילד לא הזדקק לכספי התרומות, אזי יתרת הכספים תעבור לטובת ילדים חולי סרטן וסי.פי. לפי תקנון העמותה.
*התרומות ישמשו את המשפחה לכל הצרכים הרפואיים וכל ההוצאות הנלוות לטיפול בחו״ל מעבר למימון שקיבלו ו/או עתידים לקבל מהקופה. לרבות כרטיסי טיסה לאחים של הילד החולה, מחיה וכלכלה, שהייה במהלך הטיפולים בחו״ל, הסעות לקבלת הטיפול בחו״ל ולשיקום המשפחה ליציאה מהמצב הכלכלי הקשה שנקלעו אליו. כספי התרומות ישמשו למימון טיפולים משלימים וחיפוש אחר טיפול ו/או מחקר שההורים יחליטו שהוא הטוב עבור הילד ועשוי להציל את בנם.דרכי תרומה נוספות

 • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  3788*

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור רועי
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 411955
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור רועי, ת.ד 80 אלעד

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>