מצילים את ניקול

היי, אני ניקול.

אני בת 14 ויש לי רבדומיוסרקומה . בחרתי לכתוב לכם באופן אישי.  אתם רואים את התמונה הזאת? היא דווקא תמונה יפה. לפחות אני מחייכת כאן, ולא בוכה מכאב כמו שקורה לי הרבה פעמים בזמן האחרון.

אבל עדיין עצוב לי לראות את עצמי ככה. תמיד הכרתי את התמונות האלה, של הילדים שאין להם שיער, רק בפרסומות. אף פעם לא חלמתי שזה יגיע אלי.

אני עוברת טיפולים קשים מאוד, בגלל שרבדומיוסרקומה זה דבר מסוכן וחייבים לטפל בזה מהר. אני שומעת מסביבי את הרופאים מדברים על נזקים אפשריים, ואני רוצה לאטום את האוזניים. נכון שאני כבר בוגרת ומבינה, אבל עדיין אני רק בת שתיים עשרה!

לא רוצה לשמוע על נזק מוחי, לא על התפשטות של הגידול, לא על גרורות, ולא על שום דבר שיפחיד אותי יותר ממה שאני כבר מפחדת עכשיו!

חשבתי שהטיפולים הנוראיים האלו יעזרו לי לנצח את הסרטן, לחזור כבר הביתה, לבית הספר, ולחברות. אבל פתאום התברר לי, שיש מצבים בהם הטיפול הרגיל לא מספיק.

לצערי אין לי הורים בתמונה ואני גדלה אצל הסבתא והיא כל כך אוהבת אותי ורוצה לעשות בשבילי הכל. קשה לי לראות איך היא נגמרת מלראות אותי סובלת ואיך היא מפחדת עליי, שיקרה לי משהו רע.

אבל עכשיו קשה לי מסיבה נוספת. כי הבנתי שהטיפולים היחידים שיכולים לעזור למצב שלי עולים המון כסף. אלו תרופות מיוחדות שמשרד הבריאות לא מממן, ואני חייבת אותם. זה הסיכוי האחרון שלי לחיות.

ואני יודעת שאין לה מאיפה לשלם את זה. קשה לי לראות את סבתא ככה, וגם מלחיץ. כי מה נעשה אם לא נשיג את הכסף ועדיין לא יהיה מספיק בשביל התרופות שלי?

אני לא רוצה למות, אבל אני יודעת שאני חייבת דחוף את התרופות האלו. אני מבקשת מכם שתעזרו לי לקנות את התרופות ולקבל את הטיפול הזה, שהוא הסיכוי האחרון שלי!

אל תשאירו אותנו לבד. אני רק בת 14 והחיים לפניי

לחצו כאן לתרומה

הבהרה: כלל הכספים הנאספים בקמפיין זה הינם עבור כל ההוצאות הקשורות לטיפולים ולרכישת תרופות ותמיכה כלכלית למשפחה. לרבות טיסות במידת הצורך , הוצאות אש״ל, וכל תמיכה שתסייע לביצוע הטיפולים ולטובת הטיפול בילדה. במידה ויוותרו כספים בחשבון המיועד לאחר סיום הטיפולים אזי יתרת התרומות יועברו לילדים חולים אחרים ולפעילות העמותה על פי התקנון המצוי. • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

 • העברה בנקאית

  בנק הפועלים סניף 772 חשבון 471193 עבור ניקול
  לקבלה יש להתקשר למספר: 03-9090882

  בסיום ההעברה לחצו כאן

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור ניקול, ת.ד 80 אלעד

 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>
 • תרומה באמצעות paypal

  תרומה באמצעות paypal ללא צורך במילוי פרטים באתר