מצילים את נועה

“התינוקת שכל כך חיכיתי לה מסתכלת עליי ואני רואה את הכאב שלה ולא יכולה יותר. בבקשה, אל תתנו לי לאבד את הילדה שלי!!” 
“אני אתי אמא של נועה. ואני כבר לא יודעת איך לספר את הסיפור שלי מרוב שהוא נשמע כמו סרט אימה. שלושה ילדים יש לי. הילד הבכור שלי שרק בן 8 שוכב במצב של צמח בבית חולים ואין לו תקווה, והתינוקת הקטנה שלי שעוד לא בת שנתיים- עם סרטן נוראי. אני לא יודעת איך להחזיק מעמד.
לפני חצי שנה נועה לא הרגישה טוב. הרופאים הבינו מיד שמשהו לא בסדר ושלחו אותנו לביופסיה. לא ידעתי אפילו מה המילה הזאת אומרת.
מאז החיים שלנו פשוט חרבו.
אני כל כך מתביישת. אין לנו כסף לקנות אוכל. אין לי כסף לקנות לילדים שלי טיטולים 
אני כל היום מטפלת בבן הבכור שלי ובנועה, רצה ממקום אחד לאחר. אני לא מצליחה כבר לסחוב את הכאב שיש לי בלב. איך אמא אמורה לראות שניים מהילדים שלה במצב הזה ולהישאר שפויה? אני לפעמים מרגישה שפשוט תולשים לי את הלב מהגוף. איך אני אמורה לראות את התינוקת הקטנה שלי סובלת ככה??
אני לא ישנה בלילות מרוב פחד. נועל׳ה בוכה בלי סוף מרוב כאבים. היא לא יודעת לדבר אז היא בוכה כל היום, בכי שנשמע כמו זעקה תצילו אותי. ואין לי איך לעזור לה, אין לי איך לעזור לתינוקת שלי 
בתוך הכאב שלה התינוקת שלי ממשיכה לחייך. אני לא מבינה איך. אני מסתכלת עליה ובוכה. אני מחבקת אותה ואומרת לעצמי שלא מגיע לי תינוקת מלאך כזאת. תינוקת שעוברת טיפולים ששורפים לה את כל הגוף מבפנים עד שהיא צורחת מרוב סבל ואז עדיין מחייכת אליי 
אין לי כסף להציל את הילדה שלי. זאת האמת. והמחשבה הזאת פשוט הורגת אותי. אני ובעלי קורסים, היינו קשיי יום עוד לפני המחלה של נועה. אבל עכשיו כשאני לא יכולה לעבוד אנחנו פשוט נשארנו בלי תקווה. בעלי מנסה לעבוד בכל מה שיכול. אבל זה לא מתקרב למה שצריך בשביל להציל את הילדה שלנו.
הסרטן שלה ממש נדיר. והטיפול היחיד שיכול להציל אותה זה הקרנות מיוחדות וניתוח בצרפת.
איך אני יעזוב את הבן שלי שהוא רק בן -8 וצמח? אני יודעת שהוא מבין מה שאני אומרת, אבל מה אני יאמר לו? אחותך התינוקת חולת סרטן ואין לנו כסף להציל אותה ולעזור לכם? הלב נשרף מבפנים, הדמעות לא פוסקות.
בבקשה, אני מתחננת לפניכם, תצילו את הילדה שלי. היא האור של החיים שלי. בבקשה אל תתנו לי לאבד אותה, כל תמיכה שלכם יכולה לעזור לנו להציל אותה ולהמשיך במלחמה על הילדים שלי. בבקשה אל תתנו לילדה שלי ללכת!! 

הבהרה: עמותת להושיט יד הציבה מטרה לסייע למאות משפחות לילדים חולי סרטן. מטרת הקמפיין לסייע למשפחה למען הילדים שחלו, ובפרט לילדה שחלתה בסרטן וזקוקה לטיפול רפואי דחוף בחו״ל,לצורך השלמת מימון ההוצאות במהלך הטיפול בחו״ל, להתמודד במצב הבלתי נתפס שנקלעו אליו. לרבות תמיכות כלכליות, הוצאות במהלך הטיפולים בארץ ובחו״ל , הסעות לטיפולים וביקורות בבתי החולים, אחזקת הבית, מימון צרכים לשיקום הילד והמשפחה,טיפול פסיכולוגי, וכל צורך למען הצלתם ושיקומם של הילדים ומשפחתם. למען הסרת ספק כלל התרומות בכל הנושאים שציינו בהבהרה הינם עבור הילדה שחלתה בסרטן ולמען אחיה בן ה 8 שהפך להיות צמח .


 • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

 • העברה בנקאית

  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 425417 עבור הילדה נועה
  לקבלה יש להתקשר למספר: 03-9090882

  בסיום ההעברה לחצו כאן

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור נועה, ת.ד 80 אלעד

 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>
 • תרומה באמצעות paypal

  תרומה באמצעות paypal ללא צורך במילוי פרטים באתר