מצילים את מאיה

אני לא מאמינה שאני כותבת לכם על הבת שלי הקטנה, הילדה היחידה שלי. אני כותבת וכולי רועדת, נחנקת מהבושה ומהכאב מהמצב שנקלענו אליו. הבת שלי מאיה רק בת 3, הילדה הכי מתוקה בעולם. הילדה שלי קטנה כל כך ולא חלמתי לרגע שיגידו לי שהיא חולה בסרטן. הסבל שלה הוא פשוט בלתי אפשרי. 

מאיה חולה בנוירובלסטומה שלב 4. סרטן נוראי שמצוי בעיקר אצל ילדים ונערים. היא עוברת טיפולי כימותרפיה וכל היום רק בוכה ומקיאה, שלפעמים אני פשוט לא מבינה איך היא ממשיכה לחיות, ואיך נשאר לה כוח לחייך אליי בבוקר.

אני יושבת ליד המיטה שלה שעות, ובוכה. איך אמא יכולה לראות את הפרח הקטן שלה, הילדה שכולם נמסים מהמתיקות שלה, שוכבת חיוורת על מיטה גדולה, וצועקת מכאב?

ביום שהודיעו לי שמאיה חולה, הרגשתי שהחיים שלי נגמרו. פתאום הילדה שלי כבר לא יכולה יותר לצאת החוצה, לשחק עם חברים ולצאת לטייל. הילדה שלי בסכנת חיים.

יצאנו אני ובעלי למלחמה על החיים של מאיה. עשינו כל מה שיכולנו, פנינו לרופאים הטובים ביותר והבטחנו לעצמו שמאיה תחיה בכל מחיר שהוא.

טיפולי הכימותרפיה שמאיה קיבלה עד עכשיו בארץ לא עוזרים לסוג הגידול שתקף אותה והגידול מאיים על חייה. 

זה מפחיד אותי מאוד. כי אני יודעת שכשלא מטפלים במהירות בסרטן הוא עלול להתפשט וכל יום שעובר מסכן את החיים של מאיה. אני לא מדמיינת את החיים שלי בלי הילדה היחידה שלי.

יש מנתח בארה”ב שמתמחה בהסרת הגידול בסדרת טיפולים שהם התקווה שנשארה להציל את הבת הקטנה שלי. 

הטיפול הוא ניסיוני, ולכן לא כלול בסל הבריאות, אבל יש לו סיכויים טובים להציל את הילדה הקטנה שלי. איזה אמא לא תעשה הכל להציל את הבת שלה? כבר לא איכפת לי מהבושה לבקש עזרה. 

אין בכלל אפשרות אחרת. אבל כששמענו את העלויות של טיפול כזה, נפל לי הלב. אין לנו סיכוי לטוס בלי שתעזרו לנו. הטיסות השהייה הטיפולים ומה לא עובר לי בראש, רק מהמחשבות אני רועדת.

אלו החיים של הילדה הקטנה שלנו, איך אני יכולה בכלל לישן בלילה?

 אני לא אהיה מסוגלת לחיות אם אדע שהייתה לנו אפשרות להציל את החיים שלה ולא עשינו את זה בגלל כסף.

אני פונה אליכם מלב שבור של אמא. בבקשה, תעזרו לנו, זה הסיכוי האחרון של הילדה שלי. בבקשה, אל תשארו אדישים

תרמו עכשיו להצלת חייה של מאיה

לחצו כאן לתרומה


הבהרה: כלל הכספים הנאספים בקמפיין הינם עבור כל ההוצאות הקשורות לטיפולים בארה״ב ותמיכה כלכלית למשפחה. לרבות טיסות, הוצאות אש״ל, תרופות וכל תמיכה שתסייע לביצוע הטיפולים בחו״ל ובכלל. במידה ויוותרו כספים בחשבון המיועד לאחר סיום הטיפולים אזי יתרת התרומות יועברו לילדים חולים אחרים ולפעילות העמותה על פי התקנון המצוי.

  • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

 • העברה בנקאית

  בנק הפועלים סניף 772 חשבון 477175 עבור מאיה
  לקבלה יש להתקשר למספר: 03-9090882

  בסיום ההעברה לחצו כאן

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור מאיה, ת.ד 80 אלעד

 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>
 • תרומה באמצעות paypal

  תרומה באמצעות paypal ללא צורך במילוי פרטים באתר