מצילים את ליפז

״לפני חצי שנה העולם שלנו התהפך. מצאתי את עצמי מול הבת שלי, הילדה המתוקה שלי, שהיא רק בת 6, צריכה להסביר לה ״אהובה קטנה יש לך בבטן משהו שקוראים לו סרטן והרופאים רוצים להוציא אותו החוצה כי הוא מסוכן״, כשכולי רועדת אני צריכה להסביר לה שאין ברירה, לקטנה שלי שרק עכשיו סיימה גן, שהיא חייבת לעשות את הניתוח הזה, ואני מנסה להבין בעצמי שכל זה רק מתחיל, הסיוט הזה רק הולך ומתחיל עכשיו ואני לא יודעת איך הוא ייגמר.

לליפז שלי יש סרטן בשם וילמס, סרטן עם נטיה לחזור כל הזמן

ליפז שלי, במקום שתלכי היום עם כל הילדים לבית הספר את שוכבת פה בודדה. הלב שלי מרוסק מולך, את מתעוררת לי בלילות בוכה שכואב לך, אומרת לי שנמאס לך, אומרת לי ״אמא למה דווקא אני״ ואני לא יודעת מה להגיד לך קטנה שלי אני לא יודעת, הלב שלי נקרע

אני איתה בימים ובלילות, אני כבר חצי שנה אני לא יכולה לעבוד, אני כל הזמן ליד ליפז מטיפול לטיפול, בניתוח הקשה שהיא עברה ובשיקום שלו, מלטפת ומרגיעה, אבל היא כל כך סובלת, וכל כך בודדה, איך מסבירים לילדה קטנה שהחיים שלה בסכנה? ואנחנו קורסים, לליפז שלי יש סרטן עם תהליך טיפול ארוך שאין בו שום וודאות, ואני מרגישה שאני פשוט הולכת וקורסת עם אי הידיעה, עם זה שאני פשוט לא יכולה תכף להציל את הבת שלי כי נגמר לנו הכל, הכל.

איך אני יכולה לראות את הבת שלי ככה דועכת לי מול העיניים, ליפז שלי איך אני יכולה לראות אותך סובלת כל כל הרבה, בא לי לצעוק בדיוק את מה שאת לוחשת לי כשאת לא יכולה יותר, למה דווקא את קטנה שלי, למה כל כך כואב לך למה, למה את סובלת ככה אהובה שלי, אני לא יכולה לחשוב שאני אאבד אותך ככה, תחזיקי מעמד אהובה שלי, בבקשה, אני מבטיחה לך שנעשה הכל בשבילך רק תנצחי איתנו קטנה שלי!

אני כל כך לבד. אנחנו קורסים כלכלית, הבת שלי נלחמת על החיים שלה ואני לא יודעת איך נעזור לה, אני לא יודעת איך נוכל להמשיך ככה, אנחנו ממש קורסים.

אני לא יכולה להתמודד לבד, אני פה מבקשת מכם, בבקשה אל תשאירו את הבת הקטנה שלי לבדה מול הסרטן הארור הזה, בבקשה תעזרו לנו אנחנו זקוקים לכם. בבקשה אל תישארו אדישים

  • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  3788*

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור ליפז
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 418577
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור ליפז, ת.ד 80 אלעד

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>