מצילים את אופיר!

“זה לא הגיוני שאחרי כל מה שעברתי הסרטן ינצח!”
הי, אני אופיר, אני בן 13.
חצי מהחיים שלי אני עם סרטן. אני כבר לא זוכר את עצמי לפני זה.
אנשים תמיד אוהבים להתרפק על זכרונות מהילדות שלהם. אצלי, אני אשמח לשכוח את התקופה הזו. במקום לשחק ולבלות עם חברים, כמו כל הילדים בני גילי, אני כלוא בבתי חולים עם כאבים וטיפולים שגומרים לי את הגוף.
אני כבר לא רואה את הסוף.
הסרטן שלי הוא מהרגליים ועד הראש, הוא פשוט השתלט לי על כל הגוף.
תמיד אומרים לי שאני גבר גבר, אבל בקושי ילד אני מצליח להיות. אני כל כך חלש, כל הגוף שלי פצעים מהכימו עד כדי שאני לא יכול לשתות ולאכול.
הרופאים לא נותנים לי סיכויים לחיות, אבל חכו תראו, אני יוכיח להם ולכולם שאני ינצח את הסרטן הזה. זה לא הגיוני שאחרי כל שעברתי הוא יכריע אותי. לא הגיוני!
עוד מעט אני חוגג בר מצווה, אני לא יכול לתאר לכם כמה אני מתרגש וביחד עם זה אני מלא בחששות,
איך ארגיש באותו יום? אולי בדיוק הכימו ישפיע עליי לא טוב? אני גם חושב לעצמי, האם אני אזכה לחגוג גם את החתונה שלי? וישר אני מבין שבשביל להגיע לזה אני קודם כל חייב לחיות.
אבל איך אני יכול לחיות אם כל הטיפולים שעושים לי שום דבר לא עוזר? כבר ניסו עליי את כל הטיפולים הכי חזקים והסרטן רק גדל.
כרגע, הסיכוי היחיד שלי לחיות זה טיפול נסיוני בארה”ב. הטיפול עולה סכומים מטורפים שאני בקושי יודע לקרוא את זה. ומעבר לזה, הצטברו לנו עלויות של כל השנים האלה, בקושי איתם אנחנו מתמודדים.
כל השנים האלה ההורים שלי נמצאים איתי כל הזמן באשפוזים, בטיפולים, אחרי הכל אני בסך הכל ילד. אני חייב אותם כדי לעבור את התקופה הזו. אז הם לא יכולים לעבוד והמצב כבר ממש לא כיף.
בואו נעשה דיל, אתם עוזרים לי לטוס לטיפול, ואני מבטיח לעשות הכל כדי לנצח כבר את הסרטן הזה, סגור?!
אני פשוט חייב אתכם כדי לנצח. חייב!

 

עמותת להושיט יד – עמותה לילדים חולי סרטן, חרטה על דגלה לעשות כל שביכולתה על מנת לעזור לילדים ולמשפחותיהם. הן בפאן הכלכלי והנפשי, עזרו לנו לעזור להם, בחרו סכום ותרמו עוד היום. זכרו כי כל תרומה מצילה חיים. כי החיוך שלהם בידיים שלך

 

*במידה ונותרו כספים לאחר שתחלוף שנה מיום סיום הטיפולים של הילד ו/או הילד לא הזדקק לכספי התרומות, אזי יתרת הכספים תעבור לטובת ילדים חולי סרטן וסי.פי. לפי תקנון העמותה.
*התרומות ישמשו את המשפחה לכל הצרכים הרפואיים וכל ההוצאות הנלוות לטיפול בחו״ל לרבות כרטיסי טיסה לאחים של הילד החולה, מחיה וכלכלה, שהייה במהלך הטיפולים בחו״ל, הסעות לקבלת הטיפול בחו״ל ולשיקום המשפחה ליציאה מהמצב הכלכלי הקשה שנקלעו אליו. כספי התרומות ישמשו למימון טיפולים משלימים וחיפוש אחר טיפול ו/או מחקר שההורים יחליטו שהוא הטוב עבור הילד ועשוי להציל את בנם.


 • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  3788*

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור אופיר
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 411858
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור אופיר, ת.ד 80 אלעד

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>