מצילים את אהרון לפני שיהיה מאוחר!

״היי, אני חיה. הילד שלי, אהרון, בן 6, ויש לו יואינג סרקומה. אני לא הבנתי, אני לא קלטתי כמה המחלה שלו מתקדמת כשבישרו לנו עליה. אני חושבת שאולי לא רציתי ולא יכולתי להבין מה קורה. לאהרון יש גרורות בגוף, והן גורמות לו כאבי תופת, כאבים שלא ידעתי שקיימים בכלל, אני לא מבינה איך ילד קטן יכול לסבול כך כך הרבה כאב, אני פשוט לא מבינה. איך זה שאני בסדר, והילד הקטן שלי סובל כל כך??? 

תוך כמה שבועות מאז שגילו לו את המחלה עשו לאהרון שלי ניתוח והורידו לו צלע שהיה בה את הגידול. אבל הגידול כבר שלח גרורות לשאר הגוף, והרופאים פה בארץ בקושי יודעים מה לעשות. 

ועכשיו אני אומרת לכם, תגידו לי, נראה לכם שאני אוותר על הילד שלי??

שאני אוותר על התינוק שגידלתי, הילד הקטן, הטהור, המתוק, שמזדכך לי ביסורים מול העיניים?

חברים, אהרון סובל, סובל, כל פעם לפני טיפול הוא אומר לי ״אמא אני הולך למות, אני יודע שאני הולך למות. אני הולך למות מכאבים!!״ ואני לא יכולה ואני מתחילה לבכות. איך ילד בן 6 אומר דברים כאלה? איך ילד קטן מרגיש ככה? אני לא יכולה לאבד ככה את הילד שלי! אני מנסה לתת לו תקווה, להגיד לו שאנחנו אוהבים אותו, שיהיה בסדר…

הרופאים בישרו לנו שיש תרופה חדשה ניסיונית למצב של אהרון. תרופה שעולה סכומים שאין לנו איך להרשות לעצמנו אותם, וסל הבריאות לא מכסה אותה. התרופה הזאת היא הסיכוי האחרון של הילד שלי. היא הסיכוי האחרון של אהרון שלי. ואני לא אוותר. אני לא מוותרת. אני פה. אני מתחננת. חברים. אני ובעלי לא עובדים כל התקופה שאהרון חולה כדי להיות איתו. וגם לפני כן היינו אנשים צנועים, ובעקבות המצב של אהרון שלנו אנחנו שקועים בחובות עד מעל הצוואר, אנחנו לא באמת יודעים מה לעשות, מנסים לשכוח את הכל המתח והלחץ כדי להתפנות לאהרון…

ובתוך זה, עכשיו ההסכום של הטיפול הזה. הוא פשוט משהו שלא דמיינו שאי פעם שנצטרך להשיג!! אבל זה הדבר היחיד שעומד לנו מול העיניים, שאהרון שלנו ישאר פה. שהילד שלנו יחיה. מה אני אמורה להגיד לילד שלי, שיש לי איך להציל אותו אבל שנגמר לי הכסף? איך אני אגיד לו את זה?

בבקשה, תעזרו לי להציל את אהרון שלי. הוא רק בן 6, ילד מתוק וטהור וקטן. בבקשה אל תשאירו את הילד שלנו לבד!״ • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור אהרון
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 418569
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד עבור אהרון, ת.ד 80 אלעד

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>