ילד קטן לא יכול לנצח לבד את הסרטן

״איך אני יכולה לראות את הילד שלי הולך ונעלם לי מול העיניים? אני לא עומדת בזה יותר!״
״אני נטלי, אמא של איתי. הבן הנשמה שלי, המתוק, שרק עלה לכיתה א׳ השנה.
אני כותבת לכם פה כי אני לא יכולה יותר כבר, אני לא יכולה לשאת את מה שקורה איתי ועם מאות משפחות שנלחמים על החיים של הילדים שלהם. על ילדים שעדיין לא הספיקו לעשות כלום.

לפני חצי שנה איתי הרגיש לא טוב ומהר מאד הרופאים לקחו אותנו לשיחה ואמרו שיש לו לוקמיה חריפה. עד עכשיו לא יצאנו מההלם… נראה לי שאני עוד שם בחדר מול הרופא לפעמים
אני ובעלי פשוט הרגשנו שחרב עולמנו. איתי היפה שלנו, איך זה יכול לקרות לך??
איך רק לפני כמה ימים היית עם החברים שלך והכנת את התיק לכיתה א’??

תוך שניה הוא בניתוח, הוא בטיפולים, הוא שוכב על מיטה של הבית חולים עם כל הצינורות האלה, מתייסר, בוכה, צועק לעזרה, צועק שכואב לו, שדי כבר, שהוא לא רוצה. ואני בא לי לצרוח לאלוהים, מה קורה פה??
אני לא יכולה לשאת את זה, הלב שלי נשבר. איך ילד קטן יכול לסבול כל כך הרבה?? למה אני צריכה לפחד שהבן שלי ימות? ילד קטן בן 7?
לילות שלמים שכמעט ולא עצמנו עין. אנחנו מלווים את איתי במלחמה שלו על החיים. עמותת ״להושיט יד״ מלווה אותנו ומסייעת בכל הקושי הבלתי נתפס של הורים שביום בהיר השתנה להם החיים וכולנו נלחמים על החיים של הילדים שלנו שלא הספיקו לעשות כלום.

בתוך כל פחד המוות הזה גם הבית שלנו קורס. איתי חייב אותנו, הוא סובל, הוא חייב עזרה כל יום. אנחנו לא עומדים בזה, תנסו לחשוב רגע על ההתמודדות אפילו איך להגיע לטיפולים לבית חולים ובקושי להשיג כסף לתרופות. בלי עזרה, איך זה אפשרי להציל את החיים של הילדים שלנו? איך נוכל להילחם על החיים של הילד שלנו לבד?
ואני פה בשביל להגיד לכם שיש עשרות משפחות במצב שלנו. שבתוך כל הזוועה הזאת של להילחם על חיים של ילד, הם קורסים בבית. הם מגיעים למצב שאין מה לאכול. שאין איך לשלם פתאום חשבונות. שאין איך לתת שכר דירה. איך אפשר לחיות עם המחשבה שהילד זקוק לתרופה ואין איך לתת לו אותה למרות שהיא מה שתציל את החיים שלו? איך אפשר לחיות עם המחשבה שבגלל כסף הילד לא קיבל את התרופה שתציל אותו??
אני מכירה אותם, אני מכירה את זה.

בבקשה אל תשאירו את המשפחות האלה להתמודד לבד, כולנו באותה סירה.
בבקשה אל תישארו אדישים למצב שלנו.
אנחנו מתמודדים במלחמה עם הסרטן, ואנחנו לא יכולים לבד.
אנחנו חיים בפחד לאבד את הילדים שלנו, אנחנו לא יכולים גם לפחד מהמחר!
תעזרו לנו להתמודד ולהציל את הילדים שלנו… כל תרומה שלכם תעזור להציל חיים של ילד שהחלום שלו זה לחיות בלי כאבים ועם כל החברים, בבקשה תרמו ושתפו עוד אנשים, כדי שנגיע ליעד במהירות, שחלילה לא יהיה מאוחר מדי!
כל לילה שאמא הולכת לישון מהפחד של המחר הוא סיוט
בבקשה בואו לא נשאר אדישים!
אלה החיים של הילדים שלנו ואנחנו זקוקים לכם.
אנחנו חייבים את העזרה שלכם, בבקשה אל תתעלמו!״

הבהרה: עמותת להושיט יד הציבה מטרה לסייע למאות משפחות לילדים חולי סרטן. מטרת הקמפיין לסייע לכל משפחה עם ילד חולה סרטן במצב קשה ו/או סופני, להתמודד במצב הבלתי נתפס שנקלעו אליו. לרבות תמיכות כלכליות, הוצאות במהלך הטיפולים, הסעות לטיפולים וביקורות בבית החולים, אחזקת הבית, מימון צרכים לשיקום הילד והמשפחה,טיפול פסיכולוגי, וכל צורך למען הצלתם ושיקומם של הילד ומשפחתו.
לפי תקנון העמותה.

 

  • מענה טלפוני

  לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם
  בטלפון בימים א’-ו’
  24 שעות ביממה
  *3788

  טלפון מחו״ל: 97239090882+

 • העברה בנקאית

  להושיט יד עבור ״עמותת להושיט יד- עבור ילדים חולי סרטן״
  בנק הפועלים סניף 781 חשבון 606098
  לאחר ביצוע העברה לשם קבלת קבלה יש להיכנס ללינק המצורף:

   

 • תרומה בצ’ק

  עמותת להושיט יד, מרכז רימון, ת.ד.80 אלעד.

 • תרומה באמצעות paypal

  ללא צורך במילוי פרטים באתר paypal תרומה באמצעות
 • עיגול לטובה

  הצטרפו לעיגול לטובה ותרמו בלי להרגיש
  למטרה הכי חשובה שיש

  להצטרפות לשרות>