*3788התקשרו עכשיו

בן אומר תודה

לפני פחות משבוע סיפרנו לעולם את הסיפור של בן, נסיך בן שנתיים שחייב

מערכת להושיט יד 17/07/22

“אני גיבור על, סופר – בן, ואנצח את הסרטן!”

לפני פחות משבוע סיפרנו לעולם את הסיפור של בן, נסיך בן שנתיים שחייב דחוף לטוס לטיפולים בחו”ל. פנינו אליכם, בבקשת עזרה עבור סופר-בן, שתאמינו בו כמונו ותעזרו לנו יחד להגיע ליעד של ארבע מיליון ש”ח. פחות משבוע, והבלתי ייאמן קרה – הגענו ליעד הגבוה, עם תמיכה מדהימה והמון אמון מהסביבה. בן רוצה לומר לכם תודה >

מערכת להושיט יד 11/07/22

מצילים את יונתן הגיבור

בבדיקות אחרונות לפני הלידה, התגלה ממצא מדאיג במבנה העורקים שלו. יומיים אחר כך נולד יונתן, ילד קסם שחי בניסים. מאז ועד עכשיו, יונתן בקושי נמצא בבית. הוא עובר טיפולים וניתוחים כדי לאפשר זרימת חמצן לריאות שלו. יונתן נמצא בסכנת חיים כל יום מחדש. כדי לחיות הוא חייב לעבור ניתוח לסידור העורק הפגום. הניתוח נערך בקליפורניה ועלותו כחצי מיליון ש"ח. מצטרפים עכשיו להצלת חייו של יונתן הגיבור >

מערכת להושיט יד 09/06/22

מצילים את יולי הקטנה

יולי רק בת שלוש, וכבר נלחמת בסרטן בפעם השלישית. יולי הקטנה כמעט ולא זכתה להכיר חיים בריאים ונורמליים. כמעט שלוש שנים שהיא כבר נאבקת על החיים שלה. ועכשיו, תוקף אותה הסרטן בצורה אלימה במיוחד. כאן בארץ, כבר אין לרופאים איך לעזור ליולי. הסיכוי היחיד שלה לחיות נמצא בארה"ב, באמצעות טיפול ביולוגי בשיטה מיוחדת. הטיפול איננו ממומן על ידי משרד הבריאות ועלותו עצומה. יולי מתחננת אליכם שתצילו אותה. אם היא לא תתחיל בהקדם את הטיפול, היא תמות.

מערכת להושיט יד 24/02/22

ויקטוריה חוזרת הביתה

כמה טוב לבשר בשורות טובות... בשעה טובה, ויקטוריה סיימה טיפולים והיא טסה חזרה

מערכת להושיט יד 06/01/22

מאיה ממשיכה להילחם

השבוע עברה מאיה הגיבורה הקטנה ניתוח להסרת הגידול. בחסדי שמים רבים הניתוח עבר

מערכת להושיט יד 29/12/21

מצילים את מאיה הקטנה

מאיה בסך הכל בת שלוש, וכבר נלחמת על החיים שלה. מאיה חולה בנוירובלסטומה שלב 4, סרטן נוראי שמצוי בעיקר אצל ילדים ונערים. היא עוברת טיפולים קשים, ונמצאת בסכנת חיים. הסיכוי היחיד של מאיה לחיות נמצא בארה"ב, אצל רופא מומחה שפיתח שיטה מיוחדת להסרת גידולים בסדרת ניתוחים. הטיפול איננו ממומן על ידי משרד הבריאות ועלותו גבוהה מאד. מאיה זקוקה בדחיפות לטיפול. אם הגידול לא יוסר בהקדם היא עלולה למות.

מערכת להושיט יד 03/11/21

נותנים יד לניקול

ניקול רק בת ארבע עשרה, וכבר נלחמת על החיים שלה. היא מתמודדת בגבורה עם סרטן אלים מסוג רבדיוסרקומה, וזקוקה בדחיפות לתרופות מצילות חיים. לסרטן שתקף את ניקול לא עוזרים טיפולי הכימותרפיה הרגילים, והיא נזקקת בשל כך לתרופה ניסיונית שאיננה ממומנת על ידי קופת החולים. התגייסנו לעזור יחד לניקול לקבל את הטיפול שהיא זקוקה לו במהירות קריטית, ולא להשאיר אותה לבד מול הסרטן.

מערכת להושיט יד 31/10/21

כמה מילים מירדן…

גם אתם חושבים הרבה על הנסיכה הקטנה שהצלחנו בעזרתכם להטיס לארה"ב לטיפולים? ירדן

מערכת להושיט יד 13/10/21

שגיא אומר תודה!

שגיא בן ה-9, רוצה לומר לכם תודה על השותפות בהצלת חייו. לאחר שבועות מתוחים, הוטס שגיא לטיפול מיוחד בארה"ב, לאחר שהושג יעד הגיוס עבור הטיפול. תודה לכל האנשים הטובים שפתחו את הלב לשגיא!

מערכת להושיט יד 07/10/21