*3788התקשרו עכשיו

#נלחמים_ביחד

ויקטוריה חוזרת הביתה

כמה טוב לבשר בשורות טובות... בשעה טובה, ויקטוריה סיימה טיפולים והיא טסה חזרה הביתה. אחרי למעלה משנה של ריצות מטיפול לטיפול ושגרת בית חולים כואבת, סוף סוף המשפחה חוזרת הביתה. ויקטוריה הגיעה לארץ כשהייתה בת חצי שנה, תינוקת שלא מבינה כמעט שום דבר. היא גדלה לתוך עולם של בית חולים וזה בערך כל מה שהיא הכירה. בימים אלה חוגגת ויקטוריה את יום הולדתה השני. יום ההולדת הראשון שנערך בביתם הפרטי, בנסיבות שמחות כל כך. סוף סוף ויקטוריה מתחילה להשלים פערים בינה לבין בני גילה, לרוץ, לשחק ולדבר. אנחנו מקווים להמשיך ולשמוע ממנה בשורות טובות, עד להחלמה גמורה ומודים לכל האנשים

ויקטוריה חוזרת הביתה

כמה טוב לבשר בשורות טובות... בשעה טובה, ויקטוריה סיימה טיפולים והיא טסה חזרה

מערכת להושיט יד 06/01/22

מאיה ממשיכה להילחם

השבוע עברה מאיה הגיבורה הקטנה ניתוח להסרת הגידול. בחסדי שמים רבים הניתוח עבר

מערכת להושיט יד 29/12/21

מצילים את מאיה הקטנה

מאיה בסך הכל בת שלוש, וכבר נלחמת על החיים שלה. מאיה חולה בנוירובלסטומה שלב 4, סרטן נוראי שמצוי בעיקר אצל ילדים ונערים. היא עוברת טיפולים קשים, ונמצאת בסכנת חיים. הסיכוי היחיד של מאיה לחיות נמצא בארה"ב, אצל רופא מומחה שפיתח שיטה מיוחדת להסרת גידולים בסדרת ניתוחים. הטיפול איננו ממומן על ידי משרד הבריאות ועלותו גבוהה מאד. מאיה זקוקה בדחיפות לטיפול. אם הגידול לא יוסר בהקדם היא עלולה למות.

מערכת להושיט יד 03/11/21

נותנים יד לניקול

ניקול רק בת ארבע עשרה, וכבר נלחמת על החיים שלה. היא מתמודדת בגבורה עם סרטן אלים מסוג רבדיוסרקומה, וזקוקה בדחיפות לתרופות מצילות חיים. לסרטן שתקף את ניקול לא עוזרים טיפולי הכימותרפיה הרגילים, והיא נזקקת בשל כך לתרופה ניסיונית שאיננה ממומנת על ידי קופת החולים. התגייסנו לעזור יחד לניקול לקבל את הטיפול שהיא זקוקה לו במהירות קריטית, ולא להשאיר אותה לבד מול הסרטן.

מערכת להושיט יד 31/10/21

כמה מילים מירדן…

גם אתם חושבים הרבה על הנסיכה הקטנה שהצלחנו בעזרתכם להטיס לארה"ב לטיפולים? ירדן

מערכת להושיט יד 13/10/21

שגיא אומר תודה!

שגיא בן ה-9, רוצה לומר לכם תודה על השותפות בהצלת חייו. לאחר שבועות מתוחים, הוטס שגיא לטיפול מיוחד בארה"ב, לאחר שהושג יעד הגיוס עבור הטיפול. תודה לכל האנשים הטובים שפתחו את הלב לשגיא!

מערכת להושיט יד 07/10/21

ליליה אומרת לכם תודה!🙏

בשורות טובות, תמיד אוהבים לספר... במיוחד לכם, שהייתם שותפים איתנו---

מערכת להושיט יד 29/08/21

עוזרים לשגיא לנצח את הסרטן

ביום ששגיא עלה לכיתה א', שמעו הוריו את הבשורה שהפכה את חייהם. שגיא חלה בסרטן. במשך כשנתיים נלחם שגיא בגבורה במחלה, כשהוא מעביר את הימים בין קירות בית החולים. רחוק מחבריו, מבית הספר, ומהבית הפרטי שלו. נראה היה שהטיפול מתקדם יפה ושגיא החמוד בדרך להחלמה מלאה, כששוב נפלו השמים. שגיא חלה בסרטן בפעם השנייה. הפעם, התיישב הסרטן על העצמות של שגיא בן ה-9, גורם לו לכאבים איומים, ומאיים באופן מידי על חייו של הילד. הסיכוי היחיד של שגיא להמשיך לחיות תלוי בטיפול מיוחד אצל פרופסור קושניר בארה"ב. אם שגיא לא יקבל את הטיפול, הוא עלול למות.

מערכת להושיט יד 18/08/21

ביחד מצילים את אמינה

כשאמינה הייתה בת שנתיים היא אובחנה עם לוקמיה. מאז, שלוש שנים שהיא נלחמת כמו גיבורה קטנה.

מערכת להושיט יד 05/08/21

מצילים את איתי

איתי חלה בלוקמיה חריפה, ולפני שהמשפחה קרסה, אתם נרתמתם לעזור

מערכת להושיט יד 21/11/20