*3788התקשרו עכשיו

מצילים את יונתן הגיבור

מערכת להושיט יד 09/06/22

“הריאות של הילד שלי הולכות לקרוס, הוא חייב לעבור את הניתוח!” 

היריון. איזו מילה שמחה. הייתי אישה צעירה ונרגשת. כל הבדיקות היו תקינות ואני כבר דמיינתי את התינוק החדש שלי מחובק בזרועותיי.

יומיים לפני הלידה התהפך עלי העולם. בדיקת אולטרסאונד הראתה ממצא חריג בכלי הדם של התינוק הקטן, ומאז הכל השתנה 😰

שנתיים מאז נולד יונתן המתוק שלי. שנתיים שאנחנו נמצאים בבית החולים יותר ממה שאנחנו בבית. יונתן נולד עם מום נדיר בכבד ועורק בעייתי שלא מאפשר לזרימת חמצן תקינה בין הלב לריאות והוא נמצא בסכנת חיים תמידית.

מהרגע שראיתי את התינוק הכחלחל שלי יוצא לאוויר העולם, הרגשתי שאני אוהבת אותו כמו שהוא, ויהיה מה שיהיה – במלחמה הזאת אנחנו יחד.

רצנו איתו מטיפול לטיפול ומרופא לרופא. כשהתייאש ממנו רופא אחד – פשוט הלכנו לחפש מישהו אחר שיאמין בילד הקטן שלנו. ידענו שיונתן חייב לחיות.

העורק החריג שלו מחייב סדרת ניתוחים שיאפשרו לריאות לקבל חמצן. זאת הדרך היחידה להעניק ליונתן חיים. מתוך סדרה של שלושה ניתוחים, עבר יונתן בהצלחה כבר שניים.

עם כל ניתוח שעובר, אני מרגישה איך גם זרימת הדם אצלי מתרחבת והנשימה נעשית קלה יותר. הילד שלי יחיה.

אנחנו עומדים כעת בפני הניתוח השלישי, ואין לנו איך לגשת אליו. הניתוח הנדיר נערך בסטנפורד שבקליפורניה, המחשבה על העלות של הטיסות, השהייה, הילדים האחרים שאיתנו, ובכלל שוב הצינורות שיכניסו לו בכל הגוף.  פשוט גורמים לי לא להירדם בלילה.

עד עכשיו הצלחנו עד כה להסתדר בלי לבקש עזרה. זה מבייש לבקש אבל הבן שלי יותר חשוב. כל הכסף שאספנו בכוחות עצמנו כבר אזל לחלוטין ואין לנו איך להטיס את יונתן. 💔

בבקשה בואו לא נשאר אדישים 🙏

להצלת חייו של יונתן הגיבור לחצו עכשיו >